KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 11409025
nr 1140 9025
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Tusch, Svenolov Ehrén (1927-2004), gata i paris, 1964, motivet: 31x30
Kondition: fuktskador
Utrop:
500 kr
måndag 30 oktober 2017
kl 20:06:44
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén